Dnes vyšlo 15 článků

ANTELOPE: Chytré oblečení, které posiluje svaly

ANTELOPE je německý výrobce chytrého sportovního oblečení, se kterým dosáhnete fitness cílů mnohem rychleji. Trénink bude efektivnější, neboť oblečení je vyrobené ze speciálních kompresních textilií s integrovanými elektrodami. S oblečením budete mít pocit, jako byste měli klasické sportovní oblečení.

Elektrické impulsy spouští elektronizační jednotka zvaná ANTELOPE BOOSTER. Systém se ovládá prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu. Stačí si nainstalovat aplikaci ANTELOPE. Oblečení bude k dostání ve čtyřech různých velikostech pro každé pohlaví.

Trénink s oblečením ANTELOPE je vysoce efektivní. Výrobce uvádí, že během čtyř týdnů můžete zvýšit výkon o 30 %, skákací schopnost o 20 % a objem svalů o 10 %. Naopak bolest zad je snížená o 90 % při jakékoliv sportovní aktivitě. Chytré oblečení je vhodné pro každého bez ohledu na pohlaví, věk či fyzickou kondici. Můžete ho využívat doma, venku a v posilovně.

Výrobce podotýká, že zvýšíte sílu, vytrvalost, koordinaci a rychlost. ANTELOPE oblečení je vhodné také k regeneraci po soutěžích či pro účely rehabilitace po úrazech.

Sportovci mohou procvičovat své svaly při běhu či jízdě na kole. Fotbalisté mohou zlepšit své kopy, volejbalisté a basketbalisté zase schopnost skákání. Tenisté a hráči baseballu mohou zlepšit svou obranyschopnost, zatímco golfisté mohou zlepšit švih. ANTELOPE nevyvíjí žádný tlak na klouby.

ikqarlk09qyko0zbfb1b

Chytré oblečení, které posiluje svaly

Jak chytré oblečení funguje?

Integrované elektrody jsou umístěné na kůži ve správné poloze po celou dobu sportování. Nespornou výhodou je, že nepotřebují externí elektrolyty, protože jsou spojené se zvláštními vodivými kabely na vnitřní straně oblečení. ANTELOPE BOOSTER aktivuje svalové kontrakce a ovládá se přes aplikaci prostřednictvím Bluetooth. V aplikaci můžete upravovat funkce a vidět hodnocení. Můžete nastavit například frekvenci, úroveň intenzity, délku tréninku, rychlost, intervaly a podobně. Data jsou uložená a zpětně přístupná.

A jaká je cena oblečení? Chrániče na lýtka stojí 249 dolarů (cca 6 200 Kč), oblečení na prsa 275 dolarů (cca 6 900 Kč), top 299 dolarů (cca 7 500 Kč), kraťasy 325 dolarů (cca 8 100 Kč) a suit 1 349 dolarů (cca 33 700 Kč).

Projekt hledá podporu na IndeGoGo, kde doposud raisoval 709 626 dolarů, což je o 840 % více, než původně zamýšlel.

Zdroj / Foto: IndieGoGo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru