Dnes vyšlo 15 článků

Antbuster

Žánr: Strategická / flashová / tower defense
Forma: zdarma
Multiplayer: ne
Vývojáři: Rstein
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

Již delší dobu jsme pro vás nepřidali žádný Tower Defence, ačkoliv ho máme tak rádi. Dnes vše napravujeme a přinášíme vám typický a poctivý TD staršího data, který má však nefalšovanou atmosféru pohodové hry, u které budete moci vypnout a zároveň se pobavit i pokochat. Tentokrát bude třeba vypořádat se s mravenci a to přímo ve vaší zahradě. Enjoy!

Mravenčí gameska Antbuster

Jistě víte, jakou spoušť dovedou natropit v domě nebo na zahradě všeteční mravenci. V následující hře Antbuster se musíte vypořádat s nájezdy těchto hmyzáků, kterým se zachtělo vašeho sladkého dortu, jenž jste si odložili na zahradě.

Jediným vaším úkolem v této zábavné hře bude rozmisťovat miniaturní děla, která budou mravence likvidovat jako na běžícím pásu. Nenechte se však oklamat, přestože to vypadá jako jednoduchý a nenáročný úkol, tak se ve skutečnosti o jednoznačnou záležitost nejedná.

Antbuster je rájem mravenčích soubojů

Mravenců je totiž obrovské množství, a tak jsou vaše děla neustále zasypávána stále novými a novými jednotkami malých neřádů, kteří navíc vyrážejí ve stále kratších intervalech. Navýsost důležitá je proto v této skvělé hře správně zvolená taktika, která vám zachrání vaši sladkou pochoutku.

Snažte se proto děla rozmisťovat s rozmyslem a zbytečně neplýtvejte penězi. Vaší výhodou je to, že když se mravenec zmocní kousku vašeho dortu, tak ho musí navíc odnést do svého mraveniště. Pokud se vám ho však povede během cesty skolit, tak se část dortu vrátí na své původní místo. Dopřejte si skvělé rozptýlení při hraní chytlavé hry Antbuster.

Odkaz na hruHrajte zde

 

nenalezeno

nenalezeno

Komentáře

Nahoru