Angry Birds ve stylu hvězdných válek již v prodeji

Nejnovější díl populárních Angry Birds slaví bez nadsázky ohromující úspěch. Za pouhé dvě a půl hodiny se dostal na vrchol žebříčku nejstahovanějších aplikací v elektronickém obchodu App Store a překonal tak rekord, který držela jiná hra z dílen Rovia – hra Bad Piggies.

Ta se v katalogu aplikací a her pro iOS objevila minulý měsíc a trvalo jí tři hodiny, než se katapultovala na pozici číslo jedna. Kosmicky váleční naštvaní ptáci nepřináší poměrně hodně změn oproti revolučním Angry Birds Space a připomínají spíše datadisk. Jak je ale vidět, hráčům to ani v nejmenším nevadí a nový díl stahují jako diví.

Angry Birds Star Wars vycházejí do značné míry z předchozích dílů legendární série. Opět je vaším úkolem pomocí naštvaných ptáků zničit zlá zelená prasátka. Nyní se ale ptáci, prasátka, a vlastně i celý herní svět převtělil do světa Star Wars. Ptáci samotní reprezentují kladné postavy. Například červený pták představuje rytíře Jedi Luka Skywalkera. Noví Angry Birds se hrají víceméně pořád stejně a nabídnou dychtivým hráčům 80 nových levelů v ikonických lokacích Star Wars. Letájící naštvaní ptáci si ale v tomto díle populární série přiberou i několik nových hraček: světelné meče, blastery či schopnost ovládat Sílu. Nepřátelé v podobě zlovolných prasat teď navíc vypadají jako imperiální Stormtroopeři. Vašim hlavním úkolem bude, nečekaně, sesadit lorda Hvězdy Prasečího Rypáku Dartha Vadera. Celý herní svět je pak plný různých planetek, strojů a jiných serepetiček.

Odkaz na stažení hry Angry Birds Star Wars.

Angry Birds Star Wars pro Android, iOS, Windows Phone

Angry Birds v edici hvězdných válek si můžete zakoupit ve třech verzích (verze se liší v závislosti na mobilní platformě). Pokud vlastníte smartphone využívající Android, můžete si stáhnout verzi, která je zadarmo. Free verze však obsahuje reklamy. Majitelé Androidů si pak mohou stáhnout HD verzi za 72 Kč, která nabízí o něco hezčí zobrazení, pár bonusových funkcí a hlavně neobsahuje otravné reklamní bannery. V případě iOS máte o jednu variantu na výběr navíc, ale už hru nemůžete mít zadarmo. Základní verze pro iPhony a iPody stojí 20 Kč, za verzi pro iPady si připlatíte zhruba třikrát tolik. Nečekaně hned od začátku na nové naštvané ptáky dosáhnou i majitelé komunikátorů s Windows Phone. Pro ty studio vydalo pouze jedinou verzi, a to za cenu 21 Kč (tato verze je opět bez reklam).

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru