Dnes vyšlo 15 článků

Angry Birds: Star Wars- Ptáci se světelnými meči na televizních konzolích

Mobilní svět hra Angry Birds maximálně ovládla. Jen málokterý uživatel nemá ve svém mobilním zařízení naštvané ptáky nainstalované. Kromě toho, že se postavičky Angry Birds objevují i všude možně mimo sféru mobilních zařízení, můžeme se s nimi nově setkat i na televizních konzolích. Nový chytlavý podtitul Angry Birds: Star Wars vše jen podtrhuje.
Jedi útočí

Cíl hry a provedení jsou zhruba stejné

Cílem hry je stejně, jako v předešlých sériích zničit zlověstně vzhlížející prasata. Tentokrát je ale atmosféra umně zasazena do prostředí Hvězdných válek. Hrát budete za různé speciální postavy z této slavné Lucasovy série a vyzkoušíte si jejich speciální možnosti a schopnosti.
Angry Birds Star Wars prostředí

Výborné interaktivní ovládání

Vynikající u této nové hry především podpora interaktivních prvků v ovládání. U Xboxu není problém ptáky ovládat za pomocí pohybového senzoru Kinect. U PlayStationu se výborně hodí ovladač Move a Nintendo Wii U nabízí tablet. Ovládání je tady tedy ryze dotykové.
Jinak je ale tato hrad dostupná pro všechna možná zařízení včetně mobilních telefonů a tabletů.
Hra Angry Birds Star Wars

Cena je poměrně vysoká

Budete-li si chtít zahrát Angry Birds Star Wars na konzolích, počítejte s tím, že si za hru připlatíte. Cena totiž několikanásobně předčí veškeré inovace, které byly ve hře provedeny. Jen pro informaci. Verze pro Kinect vyjde zhruba na 600 korun a verze pro Nintendo Wii se pohybuje okolo 1000 korun. Na Playstation za hru zaplatíte kolem 700 korun.

Ze hry Angry Birds Star Wars

Takto se hraje Star Wars na XBox…

Zdroj: https://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/728597/angry-birds-star-wars-release-date-announced/
          https://123kinect.com/kinect-games/angry-birds-star-wars/
          https://www.theguardian.com/technology/appsblog/2013/sep/18/angry-birds-star-wars-2-review-iphone-ipad-android

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru