Aneta Uhlíková jako nová manažerka marketingu Zásilkovny

Aneta Uhlíková jako nová manažerka marketingu Zásilkovny

V Zásilkovně se dějí personální změny. Manažerkou marketingu Zásilkovny pro Českou republiku a Slovensko je Aneta Uhlíková. Na starosti bude mít všechny marketingové aktivity na českém i slovesnkém trhu. Přesněji se bude jednat o komunikaci B2B, B2C směrem k e-shopům, agenturám a výdejním místům, řízení performance kampaní a nákupu médií pro kampaně.

Aneta Ulíková (28) působila ve společnosti Kika, kde měla na storisti totožné aktivity. Působila také ve vydavatelství Mladá fronta na pozici Direct Marketing Manager. Aneta má vystudovanou podnikovou ekonomiku a management na ČZU v Praze. Ráda sportuje a cestuje.

„Skupina Packeta roste každým rokem o více než 100 procent. Také v letošním roce máme ambiciózní cíle jak v České republice, tak i na všech zahraničních trzích, kde působíme. S tím souvisí stále větší požadavky všech našich firem ve skupině na komunikační a marketingovou podporu. Věřím, že nám Aneta, jako další člen našeho marketingového týmu, výrazně pomůže naše cíle splnit,“ říká Milan Šmíd, marketingový ředitel Zásilkovny.

„Jsem si vědoma toho, že přicházím do firmy, která má obrovské ambice. Na spolupráci s kolegy v Zásilkovně i v Zásielkovni se moc těším, pracovat pro lídra trhu a pro firmu, která se chce neustále posouvat dopředu, je pro mě velká výzva,“ doplňuje Aneta Uhlíková, nová marketingová manažerka Zásilkovny pro Čechy a Slovensko.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru