Dnes vyšlo 15 článků

Aneta Benešová povede digitál v Nestlé Infant Nutrition

Specialistkou pro digitální média divize Nestlé Infant Nutrition potravinářské společnosti Nestlé se od ledna stává Aneta Benešová, která střídá Ivu Liškovou.

Iva Lišková přechází do potravinářského řetězce Delmart, kde bude působit jako digitální a marketingová specialistka.

aneta-benesova

Zdroj: LinkedIn

Aneta Benešová bude mít na starosti celkovou digitální strategii značek kojenecké a dětské výživy z portfolia Nestlé Infant Nutrition. V divizi nejprve začínala na mediálním oddělení koncem roku 2015. Během své kariéry pracovala i jako externí editorka Hubert Burda Media, jako manažerka facebookových stránek ekonomických tiskových titulů E15 a Euro a také jako manažerka sociálních médií digitální agentury STLRS. V minulosti působila i jako account manažerka agentury Synergy Media a PR koordinátorka společnosti Petarda Production.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru