Android nebo iOS? Dva spolubydlící se kvůli tomu poprali

Android nebo iOS? Dva spolubydlící se kvůli tomu poprali

Hádat se, jestli je lepší Android nebo iOS je naprosto běžné. Majitelé iPhonu tvrdí, že iOS se tolik neseká, lépe vypadá, je lépe zpracovaný, má lepší funkce. Zastánci Androidu zase poukazují na nižší cenu, větší flexibilitu systému a větší výběr modelů telefonů.

Ano, jsou lidé, kteří rozumně uznají, že oba operační systémy mají své výhody a nevýhody a každému prostě vyhovuje něco jiného. Pak je tu ale ta druhá polovina, která si bude skálopevně stát za svým názorem a bude ostatní přesvědčovat o opaku. A když se sejdou dva takoví a každý z nich hájí jinou stranu, nastává problém. Obzvlášť když mají něco upito.

Bohužel nevíme, kdo vyhrál

Přesně to se stalo ve městě Tulsa v Oklahomě. Jedna žena tam v jednu ráno na parkovišti narazila na celého zkrvaveného muže. Zavolala policii a té se pak podařilo zjistit, že se jednalo o hádku ohledně iOS a Androidu. Dva muži si užívali večer s pár lahvemi piva, které jim ovšem v podnapilém stavu posloužily jako dobrá zbraň. Jeden se lahví trefil přímo do hlavy tomu druhému.

Bohužel ale není jasné, kdo hájil jaký OS a kdo tedy bitku vlastně vyhrál. Skončil s rozbitou hlavou zastánce iOS nebo Androidu? A který z nich by si to více zasloužil?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru