Dnes vyšlo 15 článků

ANDREJ BABIŠ NA VOTVÍRÁKU: Nechal se vyfotit u pisoáru a ukázal prostředníček

Ministr financí Andrej Babiš miluje atmosféru letních festivalů, a proto si neodpustil ani návštěvu hudebního festivalu Votvírák. Poslechl si kapely Mandrage, Iné Kafe, Eddie Stoilow a zpěvačku Ewu Farnou. Zřejmě jeho největším zážitkem byl venkovní pisoár, u něhož se nechal dokonce vyfotit. Fotografii neváhal zveřejnit na svém Twitteru a Facebooku se slovy: „Frontu jsem poctivě vystál.“

andrej babis

Andrej Babiš si poctivě frontu vystál

Babiš se rád fotí v davu, s fanoušky a se svými přáteli. Na svých profilech sdílel selfie z Votvíráku, na kterém se nebál vztyčit prostředníček. A nezapomněl podotknout: „Tady se lidi umí bavit.“ Ovšem jeho profil okořenil fotografií, na které močí do pisoáru. Avšak uvedl vše na pravou míru a jednalo se prý o sázku.

andrej babis 2

Na selfie s mladíkem ukázal prostředníček

„Vsadil jsem se s mladými lidmi, že tuto fotografii zveřejním, tak jsem to udělal. Dělaly to tisíce lidí. Já jsem normální člověk, jako všichni ostatní.“

Fotografie ministra financí se stala terčem podporujících i negativních komentářů. Na sociálních sítích se poté objevily parodie.

andrej babis 3

Parodie na fotku u pisoáru

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru