Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Amigal Group nabídne optimalizaci uspořádání kancelářských prostor zdarma

Společnost Amigal Group, český poskytovatel poradenství v oblasti nákupů, prodejů i pronájmů komerčních nemovitostí, zavádí pro své klienty novou službu – tvorbu prostorových plánů kancelářských prostor. Služba je pro všechny nájemníky a kupce nemovitostí od společnosti Amigal Group k dispozici zcela zdarma.

Prostorové plány zohledňují požadavky zákazníka, specifika daného prostoru a nejnovější poznatky v oblasti ergonomie, efektivity i hygieny práce. Zahrnují celkové rozvržení prostoru včetně příček, rozmístění pracovních stolů, vybavení a doplňků, aby vzniklo příjemné pracovní prostředí podporující efektivní chod firmy.

„Potřeby našich klientů se značně liší, stejně jako se liší oblasti jejich podnikání. Uspořádání prostoru hraje zásadní roli v tom, jak se budou zaměstnanci v práci cítit, což se ve výsledku projeví na jejich výkonnosti a tedy i na hospodářských výsledcích firmy,“ říká Martin Opluštil, ředitel společnosti Amigal Group.

„Prostorové plány sestavujeme po důkladné konzultaci se zákazníkem a postupně je dále vylepšujeme. Podle konkrétních požadavků je možné klást důraz na týmovou spolupráci, zachování klidu a soukromí jednotlivých pracovníků, vytvoření prostoru pro styk s partnery či zákazníky, avšak nejčastěji se jedná o navržení optimální kombinace všech těchto prvků.“

Společnost Amigal Group, která na českém trhu komerčních nemovitostí působí již od roku 1993, nabízí ke koupi, pronájmu i jako investiční příležitost variabilní kanceláře v budovách s výbornou dopravní dostupností v různých částech Prahy. Další informace naleznete na internetových stránkách https://www.prodejkancelare.cz/.

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru