Dnes vyšlo 1 článků

Americký Twitter vyhlásil válku Česku

Američané chtějí na Twitteru České republice vyhlašovat válku. Spletli si totiž Česko s Čečenskem, odkud podle původních informací měli pocházet dva podezřelí muži z pondělního bombového útoku v Bostonu.

V angličtině se totiž Čečensko píše „Chechnya“, což někteří Američané nejspíše považovali za zkratku pro  “Czech Republic“. Je však také možné, že mylnou informaci převzali z médií. Jeden z uživatelů píše, že na webových stránkách deníku New York Post se objevilo, že Čečna je předměstí Československa. Jiní tvrdí, že to psali také na CNN i BBC. Tyto informace již však nelze zpětně ověřit, nyní uvádí všechny servery, že útoky mají na svědomí Čečenci.

Faktem šak zůstává, že pro spoustu Američanů už budeme navždy teroristy. Nezbude nám tedy nic jiného, než oprášit staré výhodné gripeny, pandury, iveca, dinga a tatrovky. A vydat se s nimi do boje.Druhý Irák a Afghánistán jsou na dohled.

„Vybombardujme Českou republiku, ať už leží, kde leží.“

„Co Amerika kdy udělala České republice. Kde vlastně leží Česká republika. Smažte se v pekle, teroristi.“

Zbytek československého světa, kterému došlo, že se jedná o naprostou hloupost, soupeří s militantními Američany na internetu a snaží se věci uvést na pravou míru: https://storify.com/suchosch/e-en-sko

Hloupí Američané

Hloupí Američané si myslí, že za útoky na Boston mohou Češi.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

  • an

    Bohužel to svědčí o jejich vzdělání. Zdá se že na světě je Amerika, a potom už jen nějaká černá díra.

Nahoru