Dnes vyšlo 1 článků

Americké nákupní středisko otevírá bojovou arénu pro hráče Pokémon GO

Fenomenální mobilní hra s rozšířenou realitou Pokémon GO je velice populární po celém světě, a to nejen mezi samotnými hráči, ale také obchodními centry. Některá obchodní centra se snaží poskytnout hráčům, kteří chytají japonská digitální zvířátka, výborné zázemí. Praktickou ukázkou je nákupní středisko Colonie Center nacházející se v americkém státě New York, které se proměnilo na doslova bojovou arénu.

Vedení obchodního centra Colonie Center, které se nachází v newyorském městě Albany, rozhodlo, že lidé namísto nakupování mohou čas v prostorách střediska využít k lovení Pokémonů. V lobby byla vybudovaná dočasná bojová aréna (respektive Tělocvična), kde se mohou trenéři utkat s ostatními. Aby byla aréna autentičtější, nechybí ani tematické plakáty a vlajky, které upoutají pozornost každého náruživého Pokémon trenéra. Navíc, uprostřed vyhrazeného místa je nakreslený velký Poké Ball.

Colonie Center není jediným zařízením, které využívá Pokémon mánii ke svému prospěchu. Stateční podnikatelé se rozhodli ukousnout si kousek z úspěchu mobilní hry.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru