Dnes vyšlo 1 článků

Cestovní agentuře Go Real Europe zefektivnil web AITOM

Cestovní agentuře Go Real Europe zefektivnil web AITOM

Cestovní agentura Real Europe Llc má nyní nový web s velmi efektivním systémem plánování cestování po střední Evropě. O ten se postarala digitální agentura AITOM, která se specializuje na tvorbu komplexních řešení v oblasti internetu. Nový design velmi jednoduchou formou pomůže naplánovat dovolenou, součástí je také propojení se stránkou online recenzí TrustPilot.

 

Nové webové stránky pomohou zahraničním turistům naplánovat dovolenou, při které poznají skutečnou podobu Evropy, nikoli pouze popojíždění po slavných památkách, kde často stráví spoustu času při čekání ve frontách a dopravních prostředcích. Systém průběžně zjišťuje zájmy a preference turistů, navrhne vhodná místa pro návštěvu a také nabídne služby průvodce. Současně se postará o určení způsobu dopravy a ubytování dle potřeb zákazníka. Takto zajistí dovolenou přímo na míru.

 

Kromě samotného plánování mají webstránky i praktické aplikace jako přepočet měn a předpověď počasí, nebo je zde i blog. Na blogu jsou různé informace o zvycích evropanů, rozdíly mezi Evropou a Amerikou, či méně známých zákoutích, které stojí za návštěvu. Samozřejmě jsou k dispozici zástupci agentury, kteří pomohou s případnými dotazy či problémy online a sekce FAQ obsahující odpovědi na časté dotazy.

 

Screen Shot 2017-08-27 at 3.57.53 PM

 

Klient si při plánování cesty nejprve na mapě vybere destinace, které by rád navštívil a kdy. Pokud už má klient naplánovaný let, do systému zadá příletovou a odletovou destinaci. Poté se ho systém velmi přehledným způsobem zeptá na jeho představy, čemu by se rád věnoval a jaká místa by navštívil. Toto je vyřešeno pomocí klikací obrázkové nabídky, ze které lze vybrat až 5 položek. Následně se přistoupí k výběru potřeb a preferencí k ubytování. Pak už si klient vybírá mezi několika návrhy na výlet a upraví si některé detaily dle potřeb, jako například konkrétní místa, která má chuť navštívit, pokud je na místě atrakcí více, nebo způsob dopravy.

 

Screen Shot 2017-08-25 at 10.34.52 PM

 

Také jsou zde již předpřipravené výlety, například tématický výlet přímo za pivní kulturou po ČR, Rakousku a Německu, nebo po vzpomínkách na 2. světovou válku.

 

Plánování je velmi jednoduché, přehledné a celkový vizuální dojem je působivý. Použité fotografie jsou velice kvalitní a text je chytře rozložen. AITOMu se skutečně podařilo celou strukturu velice přehledně zpracovat a klienti již při samotném plánování ucítí dovolenkovou pohodu. Lze snad vyčíst jen fakt, že jsou obsaženy turisticky známější města, z České Republiky například jen Praha a Český Krumlov. Což ovšem přispívá k jednoduchosti, která je zde žádoucí.

 

Pavel Houser, výkonný ředitel AITOMu poznamenal: “Plánování dovolené má být zábava, ne procházka peklem. Abychom ale zákazníkům mohli nové destinace představit, potřebovali jsme víc než jen okouzlující fotografie. Klíčové pro nás bylo především snadné a intuitivní ovládání. To  je dle mého největším benefitem webu.“

 

O společnosti Go Real Europe

 

Agentura nabízí specializovaný plán dovolené po střední Evropě. Díky jednoduché struktuře se snadno vytvoří cestovní balíček na míru a itinerář. Majitelem webu je Američan David Manley, který měl osobní zkušenost s cestováním přes Atlantik a na tomto základě vznikla skvělá myšlenka vytvoření těchto stránek.

 

O AITOMu

 

Společnost AITOM je na trhu 10 let a realizovala přes 500 úspěšných projektů. Specializuje na středně velké firmy, které mají stanovený cíl pro vytvoření webu. AITOM dělí své služby na tří fáze, kdy se nejprve postará o vstupní studii, která pomůže předpovědět potenciál a očekávání trhu kvalitní analýzou a predikovat úspěšnost. U této části se AITOM opírá o průzkum zákazníků, konkurence, testování i vlastní zkušenosti a jedná se o velmi důležitou součást úspěchu. Druhou částí je samotný návrh webového řešení požadavků klienta a další službou je internetový marketing, který se postará o návštěvnost webu.

 

Zdroje, text/foto: Gorealeurope.comhttps://www.aitom.cz

Komentáře

Nahoru