Americká oděvní značka GAP hlásí příchod do Čech a na Slovensko

Americká oděvní značka GAP hlásí příchod do Čech a na Slovensko

Asi jste si nemohli nevšimnout množících se spoluprací influencerů s oděvní značkou GAP. Prakticky všichni vlivní sociální nomádi propagují tuto značku. Oblékají do jejich produktů sebe i své děti. Není to bez důvodu. Oděvní značka GAP vstupuje na český a slovenský trh. 

Ano, čtete dobře, módní značka Gap vstupuje na český a slovenský trh. Již od září má v provozu svůj eshop. Do konce tohoto roku je v plánu také realizace prodejen a velkoobchodu. Americká značka vstupuje na tuzemský trh díky nově vzniklému distribučnímu partnerství s firmou CS Retail patřící do skupiny C.S. Apparel Group.

Eshop je nyní v provozu. Kamenné prodejny by měly dostat zelenou začátkem listopadu. Aktuálně probíhají jednání s obchodními centry v Praze a v Ostravě. „Online sortiment bude primárně stát na kolekci Gap Logo a širokém džínovém programu. Velkoobchodní kanál a exkluzivní maloobchodní prodejny budou postupně otevírány od konce roku 2020. Portfolio bude doplněno o limitované kolekce, jakými jsou například trvale udržitelné produkty, známé z obchodů Gap po celém světě,“ oznámila firma Gap.

Gap je firma, která byla založená v roce 1969 v Kalifornii. Začínala prodávat hudební desky a denimové kalhoty. Dnes je plnohodnotnou módní značkou známou po celém světě a je jedním z největších amerických maloobchodních řetězců.

Vizuály reklamních kampaní nemá na starosti žádná tuzemská agentura. Pracuje se s globálními vizuály. Reklamní kampaň bude obsahovat známé tváře, jako například slovenský rapper Majk Spirit. Samozřejmě outdoorová reklama, rádio, online a sociální sítě.

GAP_Majk_Spirit

 

Zdroj, foto: gapstore.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru