Americká armáda používá hackery jako „válečné zbraně“

Americká armáda údajně spolupracuje s hackery v boji proti ISIS. Tato spolupráce znamená pro americkou armádu obrovský posun v boji proti nepřátelským hackerům a kybernetické bezpečnosti.

Dle zprávy z The Los Angeles Times americká armáda spolupracuje s hackery, aby narušila aktivity ISIS. Tým z Fort Meade údajně identifikoval komunikační síť online, která patřila právě ISIS a narušil ejí funkčnost. Tato operace proběhla minulý týden během boje ISIS s Kurdy o syrské město Shadadi.

1596388320_75203c39c3_m

Spolupráce s hackery znamená pro americkou armádu obrovský posun jak v kybernetické bezpečnosti, tak v boji proti ISIS. Americká armáda tak bude mít mnohem lepší pozici v boji proti nepřátelským hackerům.

zdroj/foto: techinsider, flickr

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru