Dnes vyšlo 15 článků

Amazon údajně pracuje na službě pro streamování muziky

Amazon není znám jenom díky on-line nakupování, ale například už také díky službě Amazon Instant Video, kterým se snaží konkurovat Netflixu. Nyní rozjíždí další službu, kterou by chtěl Amazon konkurovat Spotify. Podle zahraničních zdrojů, které mluvili s nahrávacími společnostmi, je Amazon v současné době v jednání s hudebními společnostmi na předplatném pro jejich službu. 

amazon-logo

Zpráva je samozřejmě překvapující, že se Amazon snaží stále rozšiřovat nejenom v on-line nakupování, ale kdy by mohla služba být spuštěna do provozu, zatím není známo.

Amazon také došel po dlouhých debatách k závěru, že i když bude nákup těchto hudebních práv velmi nákladný, tak to bude stát za to. Jejich roční Prime předplatné by ale chtěli zvýšit na 40 dolarů. Teoreticky by ale zákazníci měli být rádi a s větší pravděpodobností bez problému zaplatit tento poplatek, když by za 40 dolarů ročně dostali více služeb, než na které byli doposud zvyklí. Například chystané bezplatné streamování hudby.

Spoustu vlastníků Prime účtů si ani nejsou vědomi toho, že mají přístup už ke spuštěné službě pro streamování videa a filmů. Tak snad tato služba pro streamování hudby jim pomůže upozornit na výhody členství Prime účtu.

zdroj: engadget.com

Komentáře

Nahoru