Amazon prodává 3D tištěné věci, které si můžete sami navrhnout

Amazon nám představuje obrovský svět 3D tisku, ve kterém jste omezeni pouze vlastní fantazií. Podle něj je to model nakupování budoucnosti. V budoucnu bude úplně normální, když si sami přizpůsobíte nebo dokonce vymyslíte to, co si budete chtít koupit.

Jak napovídá název, 3D Printing Store je místo, kde si můžete vybrat a přizpůsobit produkty, které jsou pak vytištěny na 3D tiskárně a dodány k vám domů. Obchod, který byl otevřen v pondělí, nabízí desítky položek včetně šperků a doplňků, pouzder pro iPhone, různé panenky, domácí dekorace, hračky i umělecká díla. Většina z těchto drobností stojí méně než 40 dolarů, ale šperky se často prodávají za $100 a více.

creative-expression

Jen prodává produkty jiných společností

Abychom to ale uvedli na pravou míru, Amazon vlastně nic netiskne. Spolupracuje s několika partnery, kteří se o 3D tisk věcí starají – Sculpteo, MixeeLabs a 3DLT. Amazon vlastně prodává produkty těchto společností.

Amazon3Dprintstore

Přizpůsobte si výrobky podle sebe

Kromě tradičních fotografií výrobků obsahuje stránka 3D obrázek každého objektu, takže si s věcmi můžete různě otáčet. Samozřejmě to ale není dokonalé a rotace jsou poněkud trhané.

 Hlavní potenciál je ale prý v tom, že si výrobky můžete sami přizpůsobit. Stačí použít svou fantazii a kreativitu.

Zdroje: Mashable, Arstechnica

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru