Dnes vyšlo 1 článků

Potvrzeno: Amazon připravuje seriál The Lord of the Rings

Potvrzeno: Amazon připravuje seriál The Lord of the Rings

Seriál Pán prstenů se bude vysílat pouze v internetové televizi Amazon. Přirozeně by vás napadlo, že si takový seriál vezme pod křídla HBO, ale není tomu tak. Fanoušci legendární ságy si přijdou na své v chystaném seriálu, kde se budou jejich oblíbení hrdinové objevovat mnohem častěji. Seriál by měl vyjít vroce 2020.

Chystaný seriál Pán prstenů, bude svým dějem předcházet filmovou trilogii, tudíž Druhý věk Středozemě. Pro přiblížení, jedná se o dobu, kdy byl zničen Pán temnoty Morgoth, což byl předchůdce Saurona. V téže době byly také zhotoveny prsteny a onen Sauron poprve zasáhl Středozem svým stínem. V seriálu se budou objevovat nová místa, taková, která z filmových příběhů neznáte. A jaká? Númenor – ostrov, jehož obyvatelé už dosáhli vrcholu lidské rasy a Sauron zavinil její pád. V seriálu se objeví Isildurový dědic Aragorn. Dále Galadriel, Gandalf Šedý, Saruman Bílý.

Amazon spolupracuje s tvůrcem ságy, profesorem Tolkienem. Plusem i mínusem je to, že si Tolkien stále střeží svá know how a tvůrcům seriálu neprozradí všechny detaily. Mezi jednotlivými příběhy jsou určitá „slepá místa“, která zná jen Tolkien. Nicméně toho mohou filmaři využít a popustit uzdu své fantazii. Přesto se mají fanoušci Pána prstenůna co těšit. Jejich hrdinové se jim znovu vyobrazí na plátně a zažijí s nimi další dobrodružství.

Zdroj, foto: csfd.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru