Dnes vyšlo 15 článků

Amazon otevřel kadeřnický salon s rozšířenou realitou

Amazon otevřel kadeřnický salon s rozšířenou realitou

Pokud si pravidelně nevíte rady, co provést se svým účesem, bojíte se změny a neumíte si představit, jak byste v účesu vypadali, máme pro vás řešení, které bude v budoucnosti běžnou praxí. Služby se pro lidi otevřou až v následujících dnech. Téměř celý rok bylo nelegální zajít se ostříhat nebo si vlasy obarvit. V následujících dnech budou mít služby zelenou a kadeřníkům se zaplní diáře. Co ale takové kadeřnictví budoucnosti? To by mohlo být bývalo otevřeno i v nouzovém stavu.

Amazon se pouští do dalšího odvětví. Chce změnit svět kadeřnických salonu. V Londýně otevřel svůj první salon, který v praxi používá rozšířenou realitu. A jak to funguje? Samozřejmě opět přes aplikaci. Namíříte na sebe tablet nebo smartphone a vyzkoušíte si jakoukoliv barvu vlasů nebo tvar účesu. Kadeřníka tak seznámíte s jasnou představou o svém budoucím účesu a budete zaručeně odcházet spokojeni.

Další výhodou tohoto kadeřnictví je, že si přes aplikaci můžete rovnou objednat vlasové prostředky, kterými změny barvy docílíte. Pokrokový salon se nachází v Londýně v Bushfield Street. Rozkládá se na 140 metrech čtverečných a najdete v něm množství novinek ve vlasové péči. Salon patří Elen Lavagni, jejíž tým se o zákazníky stará. Zatím je ale salon pouze ve zkušební fázi a navštěvovat ho mohou pouze zaměstnanci Amazonu. V rámci několika týdnů by se měl otevřít pro veřejnost. Prozatím je Amazon Salon jediným svého druhu a mělo by to tak zůstat i nadále.

Zdroj, foto: bbc.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru