Dnes vyšlo 15 článků

Amazon má vlastní nákladní letadlo Prime Air

Ve čtvrtek 4. srpna 2016 společnost Amazon světu představila první nákladní letadlo ze své flotily, které je připraveno dodávat produkty po celém světě.

Amazon se nechce spoléhat na služby, jako jsou Fedex a UPS při doručování objednávek svým Prime zákazníkům. Z tohoto důvodu si velkoobchod pronajal nákladní Boeing 767, který se vyznačuje modrým nápisem Prime Air a logem Amazonu na ocase letadla. Nákladní letadlo bude provozovat letecká společnost Atlas Air, velká americká letecká společnost, která létá zejména s nákladními letadly.

Zakladatel a CEO Amazonu – Jeff Bezos – má dále ve svých plánech vzít si na leasing nákladní vozidla a nákladní lodě. Také chce mít bezpilotní letouny.

Amazon je největším internetovým obchodem na světě a má v plánu pronajmout si alespoň 40 letadel Boeing.

Zdroj: Vice News

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru