Amazon Flex – Nová služba od Amazonu, která řidičům štědře platí za doručování zásilek

Největší internetový obchod na světě spustil novou službu. Ta bude umožňovat doručovat řidičům za náležitou finanční odměnu doručovat jejich zásilky. Amazon Flex, jak se služba jmenuje, byla spuštěná v Seattlu. Nyní vítá do dalších velkých amerických měst. 

Jaký je nejlepší job? Řidič pro Amazon. Dostáváte totiž 18 nebo až 25 dolarů jen za to, že budete doručovat zásilky objednané prostřednictvím služby Amazon Prime Now. Kritériem pro to, abyste se mohli stát takovým řidičem je věková hranice, musíte být starší 21 let. Dále mít samozřejmě řidičský průkaz, vlastní auto, chytrou placku s Androidem a úspěšně projít testy. Následně budete mít na výběr, jak budete chtít pro Amazon pracovat – dvě hodiny, čtyři hodiny nebo dokonce osm hodin denně.

Staňte se řidičem Amazonu!

Kde všude služba startuje?

Služba zvaná Amazon Flex začala s expanzí. Kromě toho, že jí budou využívat zákazníci v Seattlu, Chicagu a New Yorku, tak i v Baltimoru, Dallasu, Indianapolus, Miami, Austinu, Atlantě a samozřejmě Portlandu.

Amazon Flex expanduje

Amazon Flex do dalších měst USA

Amazon dále uvádí, že je to neuvěřitelná příležitost pro řidiče, který si chtějí vydělat nějaký ten peníz navíc. Internetový obchod totiž nabízí řidičům doručovat zásilky jen tedy, kdy budou chtít a kolik toho jen uvezou.

Inspirace od Uberu

A nyní se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu – inspirace. Amazon na to nepřišel sám, inspiroval se u Uberu, který již s podobnými službami dávno začal.

Úžasná příležitost pro řidiče

Úžasná příležitost pro řidiče

Zdroj/foto: Amazon Flex, Amazon Prime NowTechSpotGeekWire

Komentáře

Nahoru