Amazon bude v České republice nabírat dalších 1 000 pracovníků

Americká společnost Amazon, za kterou stojí Jeff Bezos, plánuje v letošním roce zaměstnat dalších 15 tisíc pracovníků v rámci celé Evropy. V České republice se má otevřít hned 1 000 nových pracovních pozic v různých oblastech.

Amazon chce do pražské korporátní kanceláře v Dejvicích a do logistických center v Dobrovízi najmout inženýry, analytiky a specialisty HR. Dveře mají otevřené i absolventi vysokých škol či pracovních bez specifických zkušeností.

shop-1908580_1280

Zdroj: Pixabay

„Amazon v České republice i nadále investuje prostředky do nové infrastruktury a rozvoje zaměstnanců, abychom dokázali dál růst a zároveň plnit potřeby našich zákazníků. V Česku nacházíme mnoho zaměstnanců, kteří chtějí využít příležitosti a získat zkušenosti ve společnosti, jež se neustále snaží vylepšovat služby pro své zákazníky. Všechny naše pracovní pozice nabízejí konkurenceschopné platy a zaměstnanecké benefity. Bude nám potěšením letos přivítat nové zaměstnance,“ říká Steven Harman, provozní ředitel Amazonu pro kontinentální Evropu.

V České republice americký gigant Amazon zaměstnává kolem 3 000 lidí, přičemž během tohoto roku by se měl počet pracovníků navýšit na 4 000.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru