Amazon bude doručovat zásilky pomocí dronů do 30 minut

Amazon představil svůj pohled na budoucnost zasílání produktů. Tento online prodejce totiž uvedl reklamu, ve které Jeremy Clarkson, známý z pořadu Top Gear, představuje nejnovější dron Prime Air, který bude doručovat zásilky zákazníkům po celém světě do 30 minut.

Amazon ve své nové reklamě představil vlastní budoucnost doručování zásilek. Celý koncept zde představuje oblíbený Jeremy Clarkson známý z pořadu Top Gear. Amazon slibuje, že díky dronu Prime Air, budou zásilky vážící do 5 liber (tedy 2,27 kg), doručeny zákazníkům do 30 minut. Společnost nyní testuje tento způsob doručování zásilek v různých světových lokalitách. Centra vývoje se nachází v Izraeli, USA a ve Velké Británii. Dle Amazonu se jedná o bezpečnou možnost doručování zásilek, která se časem stane samozřejmostí.

2015-11-30_164551

2015-11-30_164609

Zdroj/foto: amazon

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru