Dnes vyšlo 15 článků

Alza sází na smažené kuře! Samoobslužné AlzaBoxy budou nyní i u KFC!

Ačkoliv má Alza občas problém s chybami v ceně na svém e-shopu a její maskot má snad více odpůrců než fanoušků, nedá se této české společnosti upřít, že po marketingové stránce jí u nás nemůže nikdo konkurovat. Nyní se rozhodla své samoobslužné almary nainstalovat i do oblíbeného fastfoodu se smaženými kuřaty.

Firma se zeleným mimozemšťanem provozuje v současnosti 27 AlzaBoxů, které vydávají zákazníkům zboží většinou 24/7 za poplatek 49 Kč. Za svoje peníze navíc můžete zásilku sledovat online a dodání je garantováno nejpozději do druhého dne. Skříně jsou umístěny v Praze a přilehlém okolí jako například v Benešově.

Alza je v tomto ohledu jediný e-shop, který nabízí vyzvednutí nákupu v takovéto schránce. KFC představuje pro společnost nové a zajímavé lokality se snadnou dostupností a vetším počtem lidí. Obdobně v současnosti například působí i benzínky OMV, kde je AlzaBoxů hned několik.

O službu každý měsíc roste zájem o desítky procent. Nejúspěšnější z tohoto pohledu byl loňský prosinec, kdy AlzaBox využilo o 100% více zákazníků než v předchozím měsíci. 

Zdroj: alza.cz, facebook.com, lupa.cz, tyden.cz

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru