Alza Premium – hudba, filmy i doprava zdarma, přednostní výdej. Komu se vyplatí?

Alza přichází s novinkou pro věrné zákazníky. V rámci služby Alza Premium již nebudete muset stát ve frontě a zboží vám bude vydáno přednostně. Na vrácení zboží budete mít 30 dní a získáte hudbu, filmy i dopravu zdarma. Alza nově nabízí službu Alza Premium, která je určena zejména věrným zákazníkům. Služba je na prvních 30 dní k dispozici zdarma, za další období je již nutné zaplatit 2490 Kč ročně. Půlroční ani měsíční platby Alza neumožnuje. Služba se tedy vyplatí spíše zákazníkům, kteří nakupují na Alze pravidelně a v nemalém množství. Měsíčně totiž služba vyjde na 207,5 Kč.

2015-10-13_111741

Alza Premium – hudba, filmy a doprava zdarma

Hudba a filmy

Mít hudbu a filmy zdarma je jistě příjemné, ale jak již píšeme výše, zcela zdarma tuto službu získáte pouze na 30 dní. Navíc, nabídka filmů a hudby je slabší, co se týče počtu ve srovnání s jinými službami poskytujícími audiovizuální obsah.

Doprava zdarma

Výhodu můžeme vidět v dopravě zdarma, která se týká všech zásilek bez ohledu na minimální částku. Nutno ale zmínit, že doprava zdarma se netýká rozvozu rychlým kurýrem.

Přednostní výdej, 30 dní na vrácení zboží

Přednostní výdej a možnost vrácení zboží do 30 dnů jsou služby, které verze zdarma neposkytuje. Budou uvolněny až při předplatném na roční období.

2015-10-13_111755

Přednostní výdej a možnost vrácení zboží do 30 dnů až po platbě

Spíše předplatné pro časté zákazníky

Služba Alza Premium se většině zákazníků pravděpodobně nevyplatí, je výhodná spíše pro zákazníky, kteří na Alze nakupují několikrát do měsíce. Při přihlášení ke službě na měsíc zdarma navíc nesmíte zapomenout službu zrušit. Alza by pak měla právo účtovat vám za službu zmíněných 2490 Kč.

Zdroj/foto: alza

Komentáře

Nahoru