Alza nabízí hudební nástroje a zážitky

Alza nabízí hudební nástroje a zážitky

Alza.cz, eshopový gigant začal prodávat hudební nástroje a zážitky. Alza velmi chytře využívá svého postavení na trhu a rozvíjí svůj dropshipment. Během pandemie COVID-19, která zasáhla snad každý podnikající subjekt, našla příležitost pomoci růst sobě i ostatním – v rámci partnerského prodeje. Díky urychlenému procesu navázání spolupráce, se partnerem Alzy můžete stát za méně než týden. Mezi nejzajímavější novinky v nabídce nyní patří hudební nástroje a zážitky.  

Alza v rámci dropshipment úspěšně spolupracuje s celou řadou velkých i malých podnikatelů, jejíž produkty jsou na eshopu dostupné. Alza tak využívá své velikosti k ještě většímu růstu. Na Alze tak bude k sehnání opravdu všechno.

Rozšířování sortimentu souvisí o stále se zvyšujícím zájmu o partnerský prodej. Počtu žadatelů rostou o stovky procent. O partnerský prodej mají zájem především žadatelé ze segmentu hračky, hobby, auto-moto. Do partnerského prodeje se lze přidat přes zalistovací proces, kdy celé zapojení trvá 3-4 dny. Tento proces byl výrazně urychlen, což v praxi znamená desítky nových firem týdně a to jak velkých dodvatelů, tak malých rodinných podniků. Tento systém je mimo jiné pomocí pro firmy, kterých se dotkla pandemie COVID-19.

Do nového sortimentu Alza.cz patří hudební nástroje, konkrétně akustické a elektrické kytary značky Aria. Zajímavějším přírůstkem je prodej zážitků. „Zážitky jsou jedním z příkladů spolupráce v rámci dropshipmentu, tedy partnerského prodeje, kdy vše kolem objednávky zajistí Alza a na partnerovi je pouze expedice a dodání zboží zákazníkům. Na této kategorii spolupracujeme s firmou Allegria, která je v Česku zavedeným zprostředkovatelem zážitků všeho druhu,“ vysvětluje obchodní ředitel Alza.cz Petr Bena. Ucelenou nabídku zážitků najdete v kategorii dárkové poukazy.

 

Zdroj, foto: alza.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru