Alza.cz už nabízí i drogistické zboží

Možná jste si během posledního květnového týdne všimli, že vedle čtyř existujících záložek na Alza.cz přibyla ještě jedna nová s názvem MAXI drogerie. Ano, na Alze teď můžete výhodně nakoupit i dětské pleny nebo prací prášek.

alza_maxi

Alza tím reaguje na průzkum společnosti Acomware, který ukázal, že většině lidí se nápad nakupování drogerie online líbí.

„Z průzkumu společnosti Acomware vyplynulo, že se šedesáti procentům zákazníků líbí představa online nákupu drogerie, ale využije ji pouze patnáct procent z nich. Nákupem v Alza MAXI drogerii spotřebitelé nejen ušetří peníze, ale především čas a námahu. Na výběr mají hned z několika možností dopravy a navíc získají bonusové Alzáky na další nákupy,“ sděluje Denisa Dlabová, tisková mluvčí Alzy.

Aktuálně nabídka MAXI drogérie obsahuje zhruba 1200 výrobků a další přibývají. Na Alze můžete zakoupit čisticí a prací prostředky, hygienické potřeby a potřeby péče o tělo, pleť, vlasy i zuby. Nechybí ani kompletní sortiment výrobků pro péči o dítě.

MAXI drogerii by mohly ocenit maminky

Právě maminkám by možnost nákupu drogerie online mohla přijít vhod. Zboží si budou moci vyzvednout na pobočce nebo mohou využít doručení Alza Expres či doručení zásilky do AlzaBoxů.

„Online nakupování drogistického zboží nesmírně šetří fyzickou námahu, kterou pořízení větších balení čistících a pracích prostředků v kamenných drogeriích doprovází, a proto jsme pro naše zákazníky připravili tento rychlý a komfortní způsob,“ vysvětlila Denisa Dlabová.

Do budoucna se chystají také různé výhodné akce. Od prvního června probíhá akce na nákup plenek, ke kterým získáte jako dárek vlhčené ubrousky pro své miminko. Při koupi pracího prostředku zase obdržíte jako bonus aviváž.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru