Alza.cz má pojízdné prodejny

V českých vodách je Alza.cz první internetový obchod, který vysílá svou mobilní prodejnu zvanou Alza StreetShop do českých a moravských měst. Hlavním cílem tohoto projektu je být blíže zákazníkům.

Alza.cz představuje zbrusu novou službu, v rámci které chce poskytnout úplně jiný standard služeb než doposud. Zákazníci budou moci v pojízdné prodejně vyřídit vše, co by vyřídili v kamenné prodejně.

alza_streetshop_1-850x468

„Jde o převratnou novinku, která přináší zcela nový standard služeb. Kromě asistovaného prodeje a výdeje zakoupeného zboží budou mít zákazníci možnost zrychleně vyřídit reklamace, pohodlně vracet zboží, využít odborného poradenství a okamžitý prodej přímo na místě. Tato služba bude zajišťována každý den, tedy včetně sobot a nedělí,“ dodává Karel Kučera, marketingový ředitel Alza.cz.

První Alza StreetShop vyjel do ulic v pátek 2. prosince 2016, a to konkrétně na Vysočinu, a to do Pelhřimova, Humpolce, Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou a Velkého Meziříčí. Od pondělí 5. prosince se přidávají další města, a to Stříbro, Horšovský Týn, Domažlice, Klatovy a Přeštice. Postupně se Alza StreetShop objeví i v dalších městech.

„Neustále zdokonalujeme zákaznické služby a stále hledáme cesty, jak komfortně vyřešit jakékoliv přání každého zákazníka. Chceme být co nejvíce nápomocni, nabídnout odbornou radu i podporu při výběru dárků. Námět nám dali zákazníci a my jsme rádi, že tak můžeme opět zvýšit laťku kvality a dostupnosti služeb,“ dodal závěrem Karel Kučera.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru