Dnes vyšlo 15 článků

Alza.cz a Mall mají problém. Nedoručí pod stromeček až tisíce dárků

Na Facebooku už kolují vtipy, že Alza.cz vzala konec světa vážně. Největší internetový prodejce počítačů a elektroniky přiznává, že nestihne doručit řádově tisíce objednávek, u kterých garantoval dodání do Štědrého dne. Problémy se zárukou doručení má i Mall.cz.

„Před chvilkou mi dorazil již třetí vygenerovaný mail o technických důvodech zpoždění. Začínám toho mít tak akorát dost,“ rozčiluje se v diskusi na facebookových stránkách jeden z klientů Alza.cz.

Poznámek lidí, kterých se problémy týkají, se na profilu firmy nahromadila zhruba stovka. Někteří vyhrožují stížnostmi na Českou obchodní inspekci kvůli tomu, že prodejce nestihne objednávky doručit do Vánoc. Alza přitom tučně na svém webu slibuje doručení pod stromeček při objednání do soboty.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/alza-cz-nestiha-napor-objednavek-na-vanoce-fip-/ekoakcie.aspx?c=A121221_141822_ekoakcie_fih

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru