Dnes vyšlo 15 článků

ALTRON nabízí mikrodatová centra

Společnost ALTRON, která se původně zaměřovala na prodej a servis záložních zdrojů, dnes nabízí služby a řešení v oblasti datových center. Novinkou jsou nyní Mikrodatová centra, která byla vyvinuta v inovační laboratoři ALTRON a umožňují kompletní provoz firemního IT pro firmy.

ALTRON už po celém světě realizoval více než 340 datových center, díky čemuž nasbíral mnoho zkušeností. Jejich výsledkem jsou bezpečná mikrodatová centra s výkonem až 3,5 kW, vlastním záložním napájením a trvalým monitoringem všech prvků centra. Přitom nevyžadují nic speciálního, pro provoz stačí klasické kancelářské prostředí nebo serverovna zákazníka.

„Další vývoj modulárních mikrodatových center je jednou z našich hlavních priorit. Souvisí to s vysokou poptávkou zákazníků po kvalitních, standardizovaných ICT řešení. Větší firmy často taková řešení hledají pro své pobočky a SMB zákazníci pak jednoduché a dostupné řešení pro všechny své ICT potřeby. Naše all-in-one mikrodatová centra řeší rychle a efektivně  jejich potřeby a zároveň umožňují formou nepřetržitého monitoringu udržovat předpokládanou dostupnost ICT služeb. V současné době evidujeme řadu poptávek po tomto produktu jak na evropském trhu, tak i na Blízkém východě,“ uvádí Jiří Krátký, generální ředitel skupiny ALTRON.

Mikrodatová centra pro firmy

Mikrodatové centrum od firmy ALTRON je k dispozici ve velikostech S, M a L a ve verzích Department nebo Disaster Recovery. Verze Department zvládá hromady aplikací, OS, databází a virtuálních serverů až pro 250 uživatelů. Disaster Recovery je obohacena o kompletní zálohování dat na úložiště s kapacitou až 200 TB.

altron-mikrodatova-centra

Nabízena je rovněž varianta pro telekomunikační operátory vhodná pro koncové zákazníky. Ta navíc poporuje hlasové služby prostřednictvím VoIP.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru