ALTRON má certifikaci VMware Premier Partner

Společnosti ALTRON, která nabízí služby a řešení v oblasti infrastruktury datových center, se povedla v Česku docela ojedinělá věc. Získala nejvyšší možnou úroveň certifikace Premier Partner od VMware.

ALTRON potvrdil své zkušenosti s produkty a službami VMware, které v rámci svých IT řešení poskytuje zákazníkům. Povedlo se mu získat nejvyšší stupeň partnerství v rámci Solution Provider programu VMWare, tento stupeň je v ČR dosud ojedinělý.

„Zisk prémiového partnerství je pro nás oceněním dosavadní snahy a úsilí při realizaci našich řešení a služeb postavených na produktech společnosti VMware. Díky nové úrovni partnerství budeme schopni i nadále zkvalitňovat naše portfolio a přinášet zákazníkům vyšší přidanou hodnotu v jejich podnikání, k čemuž IT nepochybně přispívá,“ uvádí Jan Haken, PreSales manažer ve společnosti ALTRON.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru