Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Allegro se otevírá zákazníkům i obchodníkům z celé EU, na největším evropském tržišti nově nakoupí i Češi

Allegro se otevírá zákazníkům i obchodníkům z celé EU, na největším evropském tržišti nově nakoupí i Češi
  • Allegro, jedna z deseti největších e-commerce platforem na světě, je nově dostupná zákazníkům a obchodníkům z celé EU. Na nové doméně Allegro.com nabízí snadný přístup k široké nabídce zboží za ty nejlepší ceny a s rychlým dodáním během 2-3 dnů, a to napříč celou Evropskou unií. 
  • V rámci svých mezinárodní služeb umožní skupina zákazníkům vyhledávat a nakupovat zboží na Allegru v anglickém jazyce a platit jej v eurech. Zároveň Allegro prostřednictvím svých partnerů zajistí mezinárodní dodání zboží i platby.
  • Allegro přeloží všechny nabídky do anglického jazyka a zboží poté dopraví do jednotlivých zemí. Současně Allegro poskytne také potřebnou podporu v průběhu celého nákupního procesu tak, aby byl co nejsnazší a nákupy co nejpohodlnější. 
  • Tento posun je jedním z přirozených kroků společnosti Allegro v rámci její mezinárodní expanze. Společně s plánovanou integrací se skupinou MALL Group, která působí ve střední a východní Evropě, se tím upevňuje evropská působnost společnosti Allegro.

Dlouhodobým cílem Allegra je poskytnout nejjednodušší a nejmodernější platformu, která pomůže propojit zákazníky a obchodníky. Allegro sdružuje více než 250 milionů nabídek zboží od 135 000 obchodníků a je online nákupní platformou pro 13,5 milionů aktivních nakupujících. Nově Allegro zpřístupní více než 60 milionů mezinárodních nabídek za ty nejvýhodnější ceny, přičemž samotný proces nákupu je pro zákazníky díky platformě maximálně usnadněn.

„Mezinárodní expanze je naší prioritou a tento krok pro nás, jedno z nejnavštěvovanějších internetových tržišť světa, představuje v celém procesu významný posun,“ popisuje generální ředitel společnosti Allegro Francois Nuyts. „Díky Allegro.com budou moci i evropští zákazníci těžit z toho, že se Allegro dlouhodobě soustředí především na široký výběr zboží, výhodnou cenu a bezproblémové doručení. Obchodníci z celé EU si naproti tomu rozšíří množství svých potenciálních zákazníků. Umožnit přístup k milionům nabídek na platformě Allegro zákazníkům a obchodníkům z celé Unie je součástí našich evropských plánů, které zahrnují také plánovanou integraci se skupinou MALL Group, působící ve střední a východní Evropě.“

Tisíce evropských obchodníků mohou nyní nabídnout své produkty zákazníkům po celé EU, a to v anglickém jazyce prostřednictvím domény www.allegro.com. Allegro poskytne oběma stranám po celou dobu nákupu potřebnou podporu včetně překladu všech nabídek do anglického jazyka. Platforma bude s pomocí svých partnerů zajišťovat také samotné dodání zboží a platby v eurech.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru