Aleš Rybák nastupuje do firmy Lundegaard jako expert na Liferay

Společnost Lundegaard rozšiřuje svůj vývojářský tým v Java Portal & Integration Delivery Centru (JPIDC) o dalšího specialistu na Liferay. A novou tváří společnosti se stává Aleš Rybák.

Aleš Rybák následuje Jiří Kadlece, který taktéž nedávno nastoupil do společnosti Lundegaard, a stává se další posilou špičkového týmu specializovaného na vývoj, implementaci a podporu provozu a optimalizaci běhu webových portálů postavených na standardech Java Portlet Technology.

aldar6

Aleš Rybák posiluje tým Lundegaardu.

Aleš Rybák před nástupem do firmy Lundegaard působil ve vývojářské společnosti IBA CZ. Téměř 10 let pracuje s Liferay platformou. A v neposlední řadě jeho jméno figuruje u vývoje portálů pro GE Money, O2 a dalších významných firem.

Aleš Rybák vystudoval obor informatiky na Vysokém učení technickém v Brně, kde získal magisterský titul.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru