Dnes vyšlo 15 článků

Aktualizace Pokémon GO přinesla změny k horšímu

Pokémon GO přinesl velkou aktualizaci a uživatelé se celkem bouří. Zatímco nadšeně očekávali vylepšení, přišly spíš změny k horšímu.

Hlavní novinkou, která se nikomu nelíbí, je odstranění stop. Stopy, které ukazovaly, jak daleko je který Pokémon, sice nefungovaly úplně přesně, ale aspoň tam byly. V nové verzi žádné stopy nejsou, vidíte jen obrázky Pokémonů, kteří jsou ve vašem dosahu.

IMG_9987

Z verze pro iPhone podle všeho zmizela také možnost úspory baterie. Přibylo i upozornění při spouštění aplikace, ať při hraní nevstupujete na nebezpečná místa.

IMG_9986

Jediné, co by mohlo utěšit žal hráčů, je možnost měnit si svého avatara. To doposud možné nebylo, šlo to jen při zakládání účtu. Teď si vzhled postavičky změníte kdykoliv.

IMG_9988

Jak dlouho to lidi ještě bude bavit?

Změněny byly také některé vizualizace a animace v aplikaci. Někteří uživatelé si všimli ještě dalších dopadů, které aktualizace má – a jsou rovněž negativní. Tvrdí, že třeba kouzelné bobulky, které mají Pokémona omráčit, aby se dal lépe chytit, už nefungují tak dobře. Záměr je prý jasný – Niantic a Nintendo chtějí na hře vydělat ještě víc.

Obě společnosti už potvrdily, že jsou na světě hráči, kterým se již podařilo pochytat všechny. Například Nick Johnson z Brooklynu radí, že by si všichni chytači Pokémonů měli pořídit hlavně dobré boty.

pokemon

Jak dlouho tipujete, že tohle šílenství ještě bude trvat?

Komentáře

Nahoru