Dnes vyšlo 15 článků

Aktualizace Androidu přinese nové smajlíky

Nový senior viceprezident společnosti Google, pod jehož záštitou je Android, Chrome a Chromecast – Hiroshi Lockheimer – na sociální síti Twitter sdělil, že tým pracuje na nových smajlících pro operační systém Android. Nicméně, neoznámil konkrétní termín, kdy by měla být nová sada emotikonů zpřístupněna. Zároveň jsme se ani nedozvěděli, jak budou smajlíci vypadat. Na aktualizaci můžete čekat několik dnů, týdnů i měsíců.

Hiroshi Lockheimer na svém účtu na Twitteru oznámil: „Mám pocit, že byste chtěli nové smajlíky?  a) Děkuji za feedback, b) Pracujeme na nich, c) Promiňte!“

tweet hiroshi

Netradiční tweet není náhodný, neboť počátkem minulého týdne konkurenční gigant Apple zpřístupnil aktualizaci na iOS 9.1, která obsahuje také nové smajlíky. Milovníci iPhonů, iPadů a iPodů si nyní mohou užívat 184 nových emotikonů. Nechybí roztomilá zvířátka, ani neslušná gesta.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru