Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: AITOM vytvořil nový web pro Výstaviště Praha Holešovice

AITOM vytvořil nový web pro Výstaviště Praha Holešovice

Digitální agentura AITOM, specialista na tvorbu komplexních internetových řešení, vytvořila nové webové stránky pro Výstaviště Praha Holešovice. Web byl postavený na open source redakčním systému WordPress.

Nové stránky Výstaviště Praha využívají výhod redakčního systému WordPress, jako je jednoduchost administrace, opensource technologie či jednoduchý exit plán. Efektivní využití WordPressu umožnilo tvoření webu přesně na míru a celou vnitřní strukturu důmyslně propojit. Stránky jsou nyní responzivní a moderní.

Struktura webu je nyní pro návštěvníky přehlednější a hledání akcí je jednodušší, jsou rozdělené na velké a malé a propojené v rámci kalendáře. Stránky se také rychleji načítají a používání je tak pohodnlější.

Vedení výstaviště se rozhodlo pro tento systém po zvážení poměru ceny a kvality a také pro flexibilitu při využití služeb jakéhokoliv vývojáře na světě.

AITOM se takto mohl místo vlastního řešení věnovat návrhu myšlenkových map a rychle začít pracovat na interní struktuře a na tom, jak všechny akce pořádané Výstavištěm přehledně představit návštěvníkům.

Snímek obrazovky 2017-11-11 v 20.08.38

O Výstavišti Praha Holešovice

Areál výstaviště vznikl v roce 1892 při příležitosti Jubilejní zemské výstavy a byly zde technické zázraky své doby a v té době nevídané dekorace, jako například Křižíkova světelná fontána.

Dnes je výstaviště multifunkčním prostorem rozkládajícím se na ploše 36 hektarů s Průmyslovým palácem jako secesní dominantou. Je centrem nejen pro výstavy, ale i vědění, gastronomických festivalů a sportu. Nachází se zde Lapidárium národního muzea, Maroldovo Panoráma bitvy u Lipan, akvárium Mořský svět, lunapark s každoroční Matějskou poutí a v těsném okolí také park Stromovka a Planetárium Praha.

Výstaviště nabízí sportovní aktivity jako bazén, kluziště, badminton a ping pong. Každým rokem se zde také koná benefiční závod O2 pražská štafeta.

O areál se stará firma Rozvojové projekty Praha, a.s.

O agentuře AITOM

Internetová agentura AITOM vytváří pro své klienty z řad středně velkých firem weby, které plní stanovené cíle. Spolupráce s AITOMem vychází ze vstupní studie, díky které dokáže AITOM pro klienta zodpovědně navrhnout webové řešení a realisticky odhadnout náklady na dosažení požadovaných obchodních výsledků. Díky internímu oddělení internetového marketingu se dokáže postarat i o relevantní návštěvnost webu. AITOM tedy nabízí komplexní internetové řešení: vstupní studii, vývoj webu i internetový marketing.

Na českém trhu působí již přes deset let a za tu dobu se jejím specialistům podařilo realizovat přes pět set úspěšných projektů.

 

Zdroje: vystavistepraha.eu, aitom.cz

 

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru