Airbnb: ubytujete se na lamí farmě?

Airbnb: ubytujete se na lamí farmě?

Netradičnost zmiňovaného ubytování v Anglii spočívá v tom, že se nachází uprostřed krásných lesů na zelené mýtince. Ptáte se, co je na přespání v dřevěné boudě zvláštního? Na zelené louce se totiž místo užitkového dobytka pasou huňaté lamy. Jsou to přátelští a mazliví tvorové, za kterými váží cestu i místní obyvatelé. Lamy se staly atrakcí pro celé okolí. Nicméně výhradní právo na ně má „nájemník“ Airbnb. Při svém rozjímání nad tamější přírodou si můžete mazlit lamu.

Snímek obrazovky 2018-10-03 v 21.23.15

Toto kontroverzní ubytování se nachází nedaleko Cardiffu, přesněji v Pentyrch. Své cestování po krásném a malebném Walesu si můžete ještě zpříjemnit ubytováním s roztomilými lamami. Ubytování vás na jednu noc vyjde na 45 britských liber. Pokud byste měli zájem, můžete se současně zúčastnit prohlídky celé farmy, kde se lamy pohybují.

Jak je zážitkové ubytování popsáno na serveru Airbnb?

Žijeme na venkově, ale nacházíme se pouhých osm kilometrů od Cardiffu (asi 20 minut jízdy), která se rozvíjí do jednoho z hlavních evropských měst.

Navzdory tomu, že jsme v přírodě, jsme snadno dostupní. Železniční stanice Taffs Well je kousek odtud.

Nabízíme: Procházky na venkově, trasy pro horská kola, Garth Mountain krásy s výhledem na Cardiff a ústí řeky Severn.

Navíc se setkáte se stádem našich krásných alpaků!

Snímek obrazovky 2018-10-03 v 21.23.24

Snímek obrazovky 2018-10-03 v 21.23.36

Zdroj, text/foto: airbnb.com

Zajímá se o psychologii, filozofii a online marketing. Studuje na vysoké škole marketingovou komunikaci. Nyní působí jako Trainee Online marketigu ve společnosti Seznam.cz. Ve volném čase spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru