Airbnb: Ubytování ve stylu Hry o trůny

Fanoušci seriálu Hra o trůny se pravděpodobně nemohou dočkat premiéry šesté řady. Ale pokud chcete zažít ojedinělou atmosféru na vlastní kůži, stačí využít aktuální nabídky webové služby zprostředkovávající pronájem ubytování. Ano, mluvíme o službě Airbnb.

Airbnb nabízí hned několik možností ubytování přímo v místech, kde se kultovní seriál natáčí.

Zavítejte do země draků v Zálivu otrokářů (Maroko)

Užijete si impozantní výhled na město Aït-Ben-Haddou, které představovalo kulisu seriálového Zálivu otrokářů. Po probuzení usednete na terasu marockého domečku a vychutnáte si snídani v této malebné oblasti.

01

02

Odpočiňte si v Dorne, sídle rodu Martellů (Španělsko)

Oblast Dorne v seriálu představuje samou poušť, nicméně hlavním městem je krásný Slunečný oštěp. Můžete zde strávit dovolenou ve španělské Seville, která se objevila také v páté sérii seriálu. Zelenající se nádvoří a zdobnou architekturu sídla Martellů najdete v této oblasti na každém kroku.

03

04

Vládněte na vlastním hradě (Irsko)

Královskou dovolenou můžete strávit na skutečném hradě ze 14. století. Ulehnete do postele v ložnici v nejvyšším patře zrenovovaného hradu. Na hradbách, ze kterých se otevírá nádherný výhled na okolí, si budete připadat jako opravdoví členové Noční hlídky.

05

06

Kochejte se pohledem na Královo přístaviště (Chorvatsko)

Dovolená v Chorvatsku nemusí být stereotypní. Stačí zavítat nedaleko historického centra Dubrovník do krásného ubytovacího zařízení, které vám nabízí výhled na pobřeží Dalmácie a ostrov Lokrum. Stačí se rozhlédnout a ucítíte vůni moře ve vzduchu. Snadno se vžijete do role, že jste králem města.

07

08

Příroda v srdci divokého Západozemí vás okouzlí (Island)

Island je nejsevernější část Západozemí. Od Rejkvavíku se asi hodinu jízdy nachází malebná chatka obklopená národním parkem Thingvellir, který sehrál roli v epické bitvě Ohaře a Brienne. Ale nebojte se, žádné nebezpečí vám zde nehrozí.

09

10

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru