Dnes vyšlo 15 článků

Airbnb: fanoušci 90. let mají šanci žít jako McCallisterovi v jejich domě v Chicagu

Airbnb: fanoušci 90. let mají šanci žít jako McCallisterovi v jejich domě v Chicagu

Minulý týden Airbnb oznámilo, že dává fanouškům klasických prázdninových filmů vysněnou příležitost strávit noc v domě Sám doma v Chicagu. Pokud jste někdy chtěli křičet do zrcadla v koupelně jako Kevin McCallister, možná se vám konečně podaří splnit si svůj sen! Airbnb využívá vydání Home Sweet Home Alone na Disney+, remaku kultovního filmu z 90. let, a dává legendární domov v originále k pronájmu.

Jednodenní pobyt pro čtyři osoby 12. prosince. Jedinečná nabídka za cenu 25 dolarů plus daně a poplatky. Airbnb upřesňuje, že tato exkluzivní nabídka na pobyt na jednu noc není soutěží. Takže budete muset jednat rychle, abyste mohli ukořistit tento pobyt, který bude k dispozici k rezervaci od úterý 7. prosince od 13:00. Cestovatelé se stále budou muset postarat o cestu do Chicaga, kde se nachází dům Sám doma.

Šťastní cestovatelé si budou moci užít „útulnou prázdninovou scénu s blikajícími světly a dokonale střiženým stromem“, „možnost znovu prožít své oblíbené scény z prázdninové klasiky“, nastražení „spousta nástrah“ a osvojení si Kevinovy kosmetické rutiny. možnost „zakřičet do zrcadla“, „všechny oblíbené z 90. let, po kterých jejich srdce touží, včetně spousty nejlepší chicagské pizzy a večeře při svíčkách kraftových makaronů se sýrem připravených v mikrovlnné troubě“, promítání nejnovějšího dílu franšízy Home Sweet Home Alone, „setkání a pozdrav se skutečnou tarantulí“ a „sada LEGO Ideas Home Alone, kterou si můžete postavit doma,“ nastínila platforma pro půjčování. Člen Airbnb bude po ruce, aby zajistil prohlídku nemovitosti.

V případě, že si zdravotní situace vyžádá zrušení pobytu, půjčovna se zavázala nabídnout cestovní kredit Airbnb ve výši 1 000 dolarů. Airbnb také oznámilo dar pro dětskou nemocnici La Rabida, která se nachází na jižní straně Chicaga a stará se o děti s chronickými nemocemi a jinými handicapy.

Zdroj, foto: airbnb.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru