Aibo: Robotický pes, kterého si zamilujete!

Společnost Sony nedávno představila vlastního robotického psa s názvem Aibo, který je schopen vytvářet emocionální vazbu se členy domácnosti, poskytovat jim lásku a náklonnost. Nechybí mu ani dobré vychování.

sony-aibo-robot-dog-designboom-02

Jak by se vám líbil robotický domácí mazlíček, který vám dá dostatek lásky a náklonnosti a bude vás poslouchat na slovo? Možná vám udělá radost, že společnost Sony takového vytvořila! Je to robotický pes Aibo!

sony-aibo-robot-dog-designboom-05

Má vychování, rozpozná mazlení i chválu

Robotický pes Aibo za vámi bude běhat, rozpozná slova chvály, mazlení a mnohem více. Jeho oči využívají OLED technologii a pohybovat se může po 22 osách. Protože toto robotické štěňátko tráví čas se svými majiteli a učí se díky nim novým dovednostem, bude zanedlouho znát své prostředí a procházet tak širší oblastí.

sony-aibo-robot-dog-designboom-06

aibo-robot-dog-designboom-01

aibo-robot-dog-designboom-02

Přizpůsobí chování svým majitelům

sony-aibo-robot-dog-designboom-07

Toto adaptabilní chování je umožněno díky zabudovaným senzorům, které dokáží detekovat zvuky a obrazy.

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru