Dnes vyšlo 1 článků

Ahoj, dobrý den …. Michal Kolesa

Ahoj, dobrý den …. Michal Kolesa

Kdo mě ještě neznáte jmenuji se Michal Kolesa.

Jinak jsem známý též v prostředí internetu znám jako “úchyl na plavání žen“ (no nic, každý jsme nějaký). :oops:

Velice děkuji šéfovi serveru Objevit.cz panu Michalovi Krčmáovi, že mi dovolil,  “vyzkoušet práci si  redaktora“.

Plánuji psát tak 3-4 články týdně,  aby přibližně každý druhý den vyšel nějaký nový článek.

Plánuji psát zejména články, které budou spíše pro všeobecnou osvětu, např. ze světa počítačů, mobilů na které je server Objevit.cz zaměřen, tak i  něco z oblasti bezpečnosti ze strojírenství či elektrotechnice, kterou jsem vystudoval.

Nebojte nebudou to „opsané“ bezpečnostní tabulky, které jste si museli první den dílen opsat do sešitu, např.  že nebudete zastavovat běžící vřeteno vrtačky rukou. :-)  Brzo (snad už zítra) bude článek jak snížit spotřebu elektrické energie u ledničky.

Tak představení máme za sebou :-)

P.S.

Promiňte pravopisné chyby, jsem dyslektik (teď to myslím obecně, ono se to ještě více dělí)

29 let, invalidní důchodce pro invaliditu 3. stupně, vyučen v oboru Elektrikářem - silnoproud a maturita v oboru Strojírenství. Tak trochu plaváček českého internetu. Přezdívka: Koleso, Plaváček, Michal, Mistr Vodoznak Zájmy: strojírenství, elektrotechnika, plavání žen, venčení pejska Danečka II., tvorba vodoznaků a nakupování Pribináčků. Budoucí potravinový inspektor. Fanoušek stativu a měkké stírací pryže neboli gumy. Žije v Rakovníku a na Živě.cz. Vyskytuje se a píše na Objevit.cz, kde píše jen a pouze v CZ jazyce, i když s pravopisnými a gramatickými chybami, protože je dyslektik! Píše pro Objevit.cz dobrovolně a zcela zdarma bez nároku na jakýkoliv honorář! a děkuje šéfredaktorovi za cennou životní zkušenost a možnost vyzkoušení si práce redaktora internetového e-magazinne (E-zinu). Michal Kolesa - oficiální osobní webová stránka (odkaz na homepage Michal kolesa) ; otevře se v nové záložce/okně

Komentáře

Nahoru