Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Agentura Taste roste. Od nové HR manažerky Anety Rychlé si slibuje plynulý nábor seniorních marketingových specialistů

Agentura Taste roste. Od nové HR manažerky Anety Rychlé si slibuje plynulý nábor seniorních marketingových specialistů

Taste rozšiřuje týmy marketingových specialistů. Aktuálně do digitální agentury nastoupili Jitka Holubová a Klára Lokšová, které posílily Social Media, Michael Marinkovič a Anna Horáková rozšířili tým Paid advertising, David Bureš je novým SEO specialistou a Jan Myšák doplnil jako grafik tým Creative. Agentura plánuje i další rozrůstání, jemuž má pomoci nová HR manažerka Aneta Rychlá.

Aneta Rychlá přichází ze Zlínské marketingové agentury PRIA System, kde také zastávala pozici v oblasti lidských zdrojů. Přichází se zkušenostmi v oblasti HR poradenství, koučování, prodeje, Executive Search a technického náboru.

“Na Taste mě baví rozmanitost a otevřenost. Otevřeností myslím chuť sdílet svou odbornost se širokou veřejností, školit, podělit se o know-how. A toho si velmi cením. Když porovnám prostředí v Taste s tím, co jsem zažila v korporátu, líbí se mi ta neskutečná bezprostřednost a to, že si tu nikdo na nic nehraje. A že si i v práci vlastně můžete dobít baterky. Taste vnímám jako áčkový tým ve svém oboru a těším se, že ho svými zkušenostmi podpořím v dalším růstu,” popisuje Rychlá svá očekávání.

“Chceme určovat směr a trendy digitálního marketingu v Česku. Naším cílem je posouvat celý trh – odborníky, agentury, studenty VŠ i nás v Taste. Toho ale dosáhneme jen pokud se u nás budou koncentrovat znalosti a zkušenosti. Proto jsme přijali Anetu, která díky své mnohaleté HR praxi a kontaktům může rozšířit naše řady o seniorní specialisty,” komentuje nástup Rychlé Gabriela Kunstová, která má v agentuře Taste na starosti marketingové a HR otázky.

“Navzájem se známe, kamarádíme se a zajímáme se o sebe, v práci i po práci. Nejsme jen kolegové, ale lidé se svými příběhy. Rozmanitost z nás dělá silnou partu. Nositeli úspěchu firmy jsou hlavně lidé, kteří ji tvoří. Dovedeme si dát upřímnou zpětnou vazbu, ale i se za sebe navzájem postavit. Budujeme dlouhodobé vztahy, uvnitř i navenek. Proto hledáme lidi, kteří mezi nás zapadnou. Věřím, že Aneta je ta pravá, a se svým citem pro výběr lidí najde do Taste ty správné srdcaře,” představuje firemní kulturu Kunstová.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru