Tisková zpráva: Agentura Lesensky.cz rozšiřuje servis pro slovenské zákazníky, posiluje tým a inovuje web

PR a marketingová agentura Lesensky.cz rozšiřuje své aktivity na slovenském trhu. Posílením týmu a doplněním webu reaguje na rostoucí poptávku klientů. S marketingovou komunikací na Slovensku nově pomáhá společnostem Kodys, Quick Stop Car či Czech Export Services.

Brněnská agentura Lesensky.cz realizuje pro společnost Kodys nový web a e-shop pro slovenské zákazníky. Pro síť autoservisů Quick Stop Car a poradenskou společnost Czech Export Services pak připravuje komunikační strategii pro vstup na slovenský trh. S ohledem na rostoucí poptávku zákazníků po provázání PR a marketingových aktivit v České republice a na Slovensku posílila agenturní tým Lucia Hrůzová, která se bude starat právě o slovenské projekty.

„Kromě rozšíření týmu, který pomáhá s rozvojem aktivit na slovenském trhu, jsme se rozhodli zapracovat také na slovenské verzi agenturního webu. Ten je tak nyní plně lokalizován do slovenštiny. Kromě nabídky služeb na něm zákazníci ze Slovenska najdou i případové studie, aktuality či praktický marketingový slovník,“ uvádí Roman Kučera, CEO agentury Lesensky.cz. „Tyto kroky jsou vyústěním zvýšené poptávky stávajících, ale i nových klientů, kteří mají zájem o posílení známosti svého brandu na slovenském trhu,“ dodává Kučera s tím, že Lesensky.cz zajišťuje PR a marketingové aktivity na Slovensku také pro partnery z celosvětové sítě agentur PR Network.

Marketingové a PR aktivity na Slovensku agentura Lesensky.cz zastřešuje pro některé své klienty již dlouhodobě. Kupříkladu pro společnost Green Ways zajišťuje slovenskou mutaci magazínu pro zákazníky či správu sociálních sítí. Pro společnosti Tork, Enbra či Lomax zase realizuje PR služby s důrazem na media relations. „Kombinovanou komunikaci na české i slovenské zákazníky zastřešujeme rovněž pro energetickou společnost EG.D v rámci přeshraničního projektu ACON, který se zabývá inteligentními distribučními soustavami,“ doplňuje Markéta Kohoutková, Executive Director agentury Lesensky.cz.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru