Affiliate audioknihy. Když stačí jen poslouchat

Učte se, vzdělávejte se. Slova, která každý z nás zná už od mala. A pokaždé, když je někdo vyslovil, tak to předznamenalo, že se bude něco dít. Že je to očekávání od nás a na úkor našeho pohodlí. Spojili jsme si to s vidinou, že opět budeme muset trávit čas nad knihami, skripty, dohledávat nějaké odborné články, případně biflovat slovíčka.

Boj s časem řeší audioknihy

V dnešní zrychlené době se k tomu všemu přidal další faktor – čas. Stále ho máme málo, stále nestíháme, stále se na něj vymlouváme. I to asi zná každý z nás. A tak své místo v našem životě stále více zaplňují audioknihy. Knihy, a vůbec literatura, převedená do zvukové podoby. Něco, co dříve bylo vyhledávané okrajově, především z důvodů zdravotního handicapu. Kdo neměl možnost přečíst si formu tištěnou, poslouchal zvukovou nahrávku.

Dnes naopak dostává zvuková podoba přednost před tištěným formátem. Například pokud řídíme, absolvujeme nějakou fyzickou aktivitu, cestujeme v prostředcích hromadné dopravy. Tak přesně v takových, a obdobných, situacích se právě obracíme na texty, které jsou převedeny do zvukové podoby a my je jen a pouze posloucháme.

Poslouchat a vzdělávat se

A co nejen poslouchat, ale vzdělávat se právě formou poslechu? Přesně to si řekli a zrealizovali na portálu Progres Guru. A nezůstali jen u tohoto. Systém vzdělávání prostřednictvím audioknih obohatili o službu Affiliate audioknihy.

Osobní rozvoj a audioknihy

Progres Guru je vydavatelství, které se zabývá vším, co souvisí s audioknihami s tematikou osobního rozvoje. A s efektivní formou trávení volného času. Osobní rozvoj je chápán jako proces (sebe)vzdělávání, což lze považovat za nejpozitivnější investici pro sebe sama.

Vydělávejte

V případě affiliate je toto rozšířeno o možnost nabídnout své zkušenosti dál, a to formou doporučení. Můžete tak sdílet náměty, doporučovat odkazy na audioknihy zabývající se problematikou osobního rozvoje dál. Jde o provizní systém. Pro využívání služeb portálu Progres Guru máte vytvořený uživatelský účet. Využít ale můžete propagaci metod osobního růstu dál, a to vůči svým partnerům, kolegům, spolupracovníkům.

Affiliate program pro všechny

Do affiliate programu se tak mohou zapojit všichni, kteří například mají své vlastní internetové stránky, blog, Facebook a podobně. Nebo je tato oblast zajímavá v případě, že podnikají v oblasti vzdělávání, osobního růstu, v koučinku.

A protože jde o provizní systém, tak za zprostředkování objednávky od nového zákazníka jste v rámci affiliate odměňováni.

Jak na to?

Pokud tedy již jste klientem Progres Guru s aktivním účtem, nebo si účet teprve zakládáte, tak affiliate program naleznete na stránkách vydavatelství. Zde na vás čekají bližší podrobnosti o zmiňovaném provizním programu. A současně také postup, jak dále získávat vaše nové partnery a tedy i provizi za zprostředkování. A na vše stačí například využívat databázi vašich kontaktů, kolegů, a podobně, oslovovat prostřednictvím „médií“ jako jsou Facebook, Google+, LinkedIn, Twitter a jiné.

Pomocnou ruku vám podá affiliate manažer, který vypomůže s nejvhodnější strategií využití programu.

Prostřednictvím Progres Guru nejen pracujete na svém osobním růstu, ale sdílením informací ještě dostáváte odměny. Kde jinde se vám poštěstí vydělávat na tom, že se sebevzděláváte?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru