Dnes vyšlo 15 článků

Adobe uvolňuje svoje aplikace přes internet za měsíční předplatné

Adobe dnes oficiálně oznámí uvolnění dalších aplikací přes internet – Creative Suite a Cloud. To představuje zásadní změnu. Zatímco společnost bude i nadále nabízet krabicovou verzi CS 6, je také zavedeno online předplatné za 49 dolarů za měsíc (při ročním předplatném) nebo 79 dolarů při měsíčním členství.

Uživatelé mohou nyní získat plný přístup ke všem CS 6 nástrojům včetně aplikací Photoshop, InDesign, Illustrator, Premiere Pro a AfterEffects. Uvolněná verze Adobe obsahuje konstrukční a vývojové nástroje Muse a Edge a bude plně integrována do tablet aplikací. Uživatelé si budou moci stáhnout a nainstalovat tyto aplikace až na dvě zařízení.

Photoshop je nejpopulárnější aplikací. Bude také samostatně k dispozici za předplatné 19,99 dolaru měsíčně (roční členství) a 29,99 dolaru při měsíčních platbách.

Společnost Adobe nabízí studentům a učitelům vydání Creative Cloud za 29,99 dolaru za měsíc. Uživatelé verzí CS 3, CS 4 a CS 5.5 budou mít nárok na speciální zaváděcí nabídku 29,99 dolaru za měsíc.

Společnost oznámila, že neví skutečné datum uvolnění aktualizací. Podle dnešního oznámení se však jedná o termín do 30 dnů.

Zdroj: TechCrunch

Komentáře

Nahoru