Adobe přichází s novinkou, kterou vytvořil český designér Tom Krcha

Softwarový gigant Adobe vyvíjí další produkt, který značně zjednoduší celý proces tvorby designu. Nový projekt má název Comet a měl by vyjít v průběhu příštího roku jako nástavba pro programy Photoshop a Illustrator.  Projekt konečně kombinuje funkce, které si všichni designéři přáli.

Od automatizace nastavení jednotlivých elementů, přes chytré knihovny prvků, náhledu na různých zařízeních v reálném čase, až po tvorbu animací a interakcí všech částí. Nyní tak při návrhu aplikace můžete například kliknout na položku, která vás automaticky přesměruje na příslušnou část grafiky pro její úpravu.Adobe2

Tom pracuje ve společnosti Adobe už několik let

Zajímavé je, že celý projekt v Adobe má na starost i český designer Tom Krcha, který žije v San Francisku. Ve společnosti vystupuje po dobu několika let jako Senior Product Manager. Tom pomohl představit nový produkt na nedávné konferenci Adobe MAX, kde každoročně Adobe představuje stěžejní novinky ze své produktové řady.

AdobeTZdroj: Sketcher startitup

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru