Adidas představuje chytré běhací hodinky

Adidas představuje chytré běhací hodinky

Dnes ráno jsme psali o chytrých fitness hodinkách od Nike. Nicméně i Adidas se zapojí do tohoto rychle se rozvíjecího se trhu s nositelnými zařízeními. A půjde na to celé trošku jinak.

Čím tyto hodinky zaujmou běžce? Bude zde zabudovaná GPSka, připojení přes Bluetooth a mnoho dalšího. Dokonce zde bude i měřič srdečního tepu – věc, kterou si uživatelé konkurenčního FuelBand přáli již pěkně dlouho.

Hodinky by měli nabídnout i sestavený trénink na míru podle srdečního tepu či posílání audio trénování do sluchátek pomocí Bluetooth. Nicméně pokud vám jde o nějakou aplikace na smartphone nebo o sdílení svých výkonu s přáteli, tak vás musíme zklamat.

I firmy zaměřené čistě na oblečení a obuv pro sportovce se snaží prosadit na trhu s chytrými hodinkami

I firmy zaměřené čistě na oblečení a obuv pro sportovce se snaží prosadit na trhu s chytrými hodinkami

Hodinky totiž neumí komunikovat se smartphonem, ani nelze streamovat hudbu ze svého mobilního zařízení. Místo toho budou samotné hodinky obsahovat řadu funkcí. Mají v sobě zabudovanou flash pamět pro přehrávání hudby.

A jaká bude cena? 400 dolarů. V přepočtu tedy 8 tisíc korun. To je sice mnohem více než za normální chytré hodinky, nicméně s měřením tepu vám žádné levné hodinky neposkytnou.

Své zákazníky si tedy tyto hodinky od Adidas určitě najdou.A co k tomu dodává samotný Adidas?

Našim hlavním cílem není vytvořit chytré hodinky, jde nám hlavně o ty nejchytřejší běhací hodinky.

zdroj: theverge.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru