AdBlock Plus vydává nový prohlížeč pro iOS i Android

Společnost AdBlock Plus představila první beta verzi prohlížeče pro Android již v květnu. Nyní zpřístupňuje prohlížeč i pro další operační systémy, respektive pro iOS. Neoriginální stránky plné malwaru skrývající se za pop-up okna či jinak ofenzivní reklamy jsou hlavním důvodem vzniku prohlížeče AdBlock Plus.  

Prohlížeč AdBlock Plus má spoustu výhod. Blokuje nevyžádané reklamy a viry, které se nachází na stránkách. Současně vám ušetří baterii a zrychlí prohlížení, neboť právě reklamy představují hlavní zátěž na procesor. V neposlední řadě ušetříte až 50 % dat při surfování přes datový internet.

ScreenHunter_1

Prohlížeč AdBlock Plus

Společnost Apple plánuje v novém iOS 9, který má vyjít za dva dny, umožnit prohlížeči Safari rozšíření pro blokování reklam. Pro obě platformy je prohlížeč AdBlock Plus zcela zdarma a najdete ho zde pro iOS a zde pro Android.

Upřednostníte nový prohlížeč, nebo vám reklamy na webových stránkách nevadí?

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru