Adblock Plus vám nově umožní neodpovídat na otravné zprávy na Facebooku

Jedním z nejužitečnějších pluginů, který by vám neměl ve vašem prohlížeči chybět, je Adblock Plus. Jeho účel je jednoduchý – zablokovat veškeré otravné reklamy a bannery. Nově tento nástroj však umí ještě jednu výbornou věc.  Umožní vám neodpovídat na otravné zprávy na Facebooku.

Facebook od jisté doby informuje vašeho partnera v konverzaci, že jste si od něj přečetli nové příchozí zprávy. Adblock Plus  vám nyní umožní uživatelům Facebooku nově příchozí zprávy číst, aniž by se jejich odesílateli zobrazilo upozornění o přečtení.

Bez názvu

Představte si situaci. Je sobotní večer a vy máte v plánu jej strávit u maratonu Star Wars. Ale ouha, někdy vám píše na Facebooku? Je to váš kolega, který po vás chce dodělat pracovní projekt. Co uděláte? Pokud nemáte nainstalovanou novou verzi Adblocku, pravděpodobně zasednete k projektu, protože kolega ví, že jste si zprávu přečetli. S nainstalovaným Adblockem si pustíte první epizodu, protože se snadno vymluvíte, že jste zprávu nečetli (a on to vlastně nebyl až tak těžký úkol, aby to kolega nezvládl sám).

Zdroj: adblockplus.org

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru