Dnes vyšlo 15 článků

Adaptér JACK, který vybral na Kickstarteru přes 630 tisíc dolarů, udělá z klasických sluchátek bezdrátové

Bezdrátová sluchátka se stala po příchodu iPhonu 7, který nedisponuje klasickým konektorem pro připojení drátových sluchátek, obrovským boomem. Nicméně mnohých odrazuje jejich vysoká pořizovací cena. Například sluchátka AirPods od společnosti Apple vyjdou na 4 990 korun. A není divu, že se na crowdfundingovém portálu Kickstarter stal hitem adaptér zvaný JACK, který nabízí alternativu k bezdrátovým sluchátkám.

Jedná se o malý Bluetooth adaptér, který funguje tak, že do něj připojíte drátová sluchátka a spárujete ho přes Bluetooth s mobilním telefonem. Dokonce můžete adaptér spojit bezdrátově s druhým adaptérem, a tak z jednoho zařízení mohou hudbu poslouchat až dva lidé. Dokonce můžete na adaptér bezdrátově připojit ještě další audio zařízení.

Výdržnost baterie na jedno nabití je 12 hodin. A zvuk je přenášen technologií aptX, která zajišťuje vysokou kvalitu.

Adaptér JACK vyrábí startup Podo Labs, který na Kickstarteru založil kampaň s cílem vybrat 20 tisíc dolarů. Ačkoliv do konce kampaně zbývá ještě 70 hodin, už má gadget na svém kontě přes 639 tisíc dolarů.

Adaptér stojí 29 dolarů, přičemž rozesílán bude zájemcům v průběhu letošního června.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru