Ad­block Plus – aplikace určená pro blokaci otravných reklam je dostupná i pro Android

Ad­block Plus je nás­troj pro blokování rek­lam v inter­ne­to­vém prohlížeči. Zbaví vás všudypřítomných vyskakujících oken v internetových prohlížečích a aplikacích. Nyní je aplikace zdarma dostupná i pro Android.

 Adblock Plus

Jedná se o samostatný plugin pro desktopové internetové prohlížeče – jako je Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, plugin je dostupný také pro Operu. Nyní je však Adblock Plus dostupný také pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Zatím se dá říci, že Adblock Plus sice není v odchytávání reklam stoprocentní, ale na to, že se jedná o první verzi pro Android, to není vůbec špatné. Blo­ko­vání reklam vám bu­de fun­go­vat pouze na An­droi­dí verzi 3.1 (a výš). Pokud máte nižší verzi An­droi­du, musíte použít speciální ná­vod (viz link níže – nastavení Adblock Plus).

Aplikaci Adblock Plus si můžete zdarma stáhnout z Goog­le Play.

Aktualizace: Na Google Play již nástroj Adblock Plus nenajdete, jelukož jej Google nechal odstranit, aby ochránil svůj reklamní systémy Google AdWords a Google AdSense, které jsou závislé právě na zobrazování reklam.

Adblock Plus 2

Komentáře

Nahoru